www.TynkiMaszynoweKatowice.pl

TYNKI MASZYNOWE KATOWICE

TYNKI MASZYNOWE KATOWICE I OKOLICE

TYNKI MASZYNOWE GIPSOWE

Tynki maszynowe gipsowe Katowice i okolice

Nasza firma już od wielu lat działa na polskim rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy w ostatnim czasie poszerzyć naszą działalność o wykonywanie profesjonalnych tynków maszynowych. Ta nowoczesna technologia wykorzystywana do tynkowania przede wszystkim dużych powierzchni świetnie sprawdza się niemal w każdych warunkach. Ma również wiele zalet nad metodami tradycyjnymi. Wśród nich wymienić należy przede wszystkim:

  • szybką realizację każdego zlecenia, w tym nawet wtedy, gdy tynkowana jest szczególnie duża powierzchnia,
  •  dokładność,
  • brak konieczności wyrównywania tynku i możliwość układania kolejnej warstwy zaraz po wyschnięciu tynku,
  •  szybkie schniecie tynku położonego maszynowo,
  •  zadowalające efekty wizualne.

Czytaj więcej

TYNKI MASZYNOWE CEMENTOWO-WAPIENNE

Tynki maszynowe cementowo-wapienne Katowice i okolice

W szerokiej ofercie, jaką nasza firma z przyjemnością Państwu proponuje, znaleźć można między innymi wykonanie profesjonalnych i modnych w ostatnim czasie maszynowych tynków cementowo-wapiennych. Już od kilku lat zachęcamy naszych klientów do skorzystania właśnie z możliwości maszynowego tynkowania różnego rodzaju powierzchni. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci oczekują przede wszystkim dokładnego i jak najbardziej sprawnego zrealizowania zleconych nam prac. 

Jest to możliwe właśnie dzięki zastosowaniu tynków maszynowych, które są coraz bardziej popularne zarówno wśród klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Tynki maszynowe cementowo-wapienne mogą być wykorzystywane w różnych miejscach i na różnych powierzchniach. Można je spotkać między innymi:  

  • na dużych powierzchniach parkingowych,
  • w budynkach użytkowych, jak na przykład pawilony handlowe czy hale produkcyjne, 

Czytaj więcej